Ájurvéda ISIS

Cesta ke zdraví není dlouhá ani obtížná, jen musíte vědět kudy jít.

Ájurvédská masáž královská

Doba trvání cca: 90 minut. Cena: 1190,00 Kč - 49,00 €

masage_kralovska

  • 75 minutová masáž celého těla
  • 15 minutový klidový zábal
  • Ájurvédský čaj

Ájurvédská královská masáž vychází ze speciální základní masáže, je však prováděna ve větším počtu opakování a práci „do hloubky“. Celkově je zaměřena na velmi důkladné propracování celého těla, všech svalových skupin, šlach a důkladné propracování kloubů.

Prodloužená doba masáže má značně harmonizující a očišťující účinek a působí regeneračně na kůži, která je vlivem působení výživných olejů, vybraných přesně pro daný konstituční typ, vstřebávána do hlubokých vrstev tkání. Kůže je po masáži velmi dobře vyživena, je krásně hebká a jasná, ačkoli není mastná, protože vysoce kvalitní olej je vesměs velmi dobře vstřebán.

Součástí královské masáže je masáž obličeje, jež má navíc vysoký kosmetický účinek.

Pro zvýšení účinku masáže a odvádění odpadních látek z těla je po masáži podán speciální ájurévédský bylinný čaj.

Součástí této masáže je aromaterapie a muzikoterapie jako doplněk komplexní léčby a navození příjemné pohody, čímž se zvyšuje účinek masáže.

Aby Vám, klientům, byla masáž co nejpříjemnější a přinesla Vám co nejvíce užitku prostudujte si prosím před masáží Desatero před masáží. Děkuji.

Zároveň si prosím prostudujte stavy a důvody, kdy se masáž nedoporučuje, sepsané v textu Kontraindikace, kdy nemůže být masáž provedena.

Napsat komentář

Povinné položky jsou označeny *.