Ájurvéda ISIS

Cesta ke zdraví není dlouhá ani obtížná, jen musíte vědět kudy jít.

Ájurvédské velikonoční poselství

Moji milí,
vítám Vás u dalšího článku tentokráte s jarní tématikou. Zima se sice ještě nechce vzdát, ale astronomický kalendář předeslal, že první jarní den už prošel dveřmi. Sněženky a krokusy se pyšní svými barevnými květy a vyhlížejí první teplé sluneční paprsky. Jaro je důkazem, že příroda se probouzí napříč vším živým člověka nevyjímaje. A tak se začínáme usmívat na vše kolem nás, těší nás takové maličkosti jako rozkvetlé kočičky, napučené větvičky stromů, radostné štěbetání ptáků a trocha toho slunečního pohlazení. Vylézáme z teplých domovů a začínáme přemýšlet o tom, co uděláme na zahrádce, kam vyrazíme do přírody.


Veselé velikonoce

Zimní únava z nás ale ještě úplně neslezla a do mnohého se ještě nechce. Mnozí z nás se ale s prodlužujícím dnem rozhoupávají a přemýšlí o tom, že taková ájurvédská masáž zaměřená na lymfatický systém by mohla urychlit jejich proces probuzení a pomohla nastartovat né jen tělo, ale i duši.

Skončilo období Váty a nastává období Kaphy. Masáž je skvělý pomocník, jak tuto těžkopádnou Kaphu popostrčit k životu. Takže se nebojte, nestyďte a objednejte se, ráda Vám k tomu jarnímu probuzení pomohu.

Ať přicházející Velikonoce Vám přinesou veselou pomlázku, dobré zdraví a hodně dobré nálady.
A ženám třeba i krásnou jarní kytičku do vázy.

A na závěr rada pro muže:
potěšte své ženy nejen o Velikonocích třeba krásnou jarní kytičkou z narcisů, tulipánů a frézií.
Uvidíte, že jí uděláte radost větší, než kdybyste přinesli třeba bonboniéru.

Vaše Iveta

Komentáře jsou uzavřeny.