Ájurvéda ISIS

Cesta ke zdraví není dlouhá ani obtížná, jen musíte vědět kudy jít.

Dobrá zpráva, je opět OTEVŘENO ..

Vážení přátelé – příznivci ájurvédy a všichni návštěvníci mých stránek, je opět otevřeno,

s radostí Vám oznamuji, že centrum tradiční indické medicíny Ájurvéda ISIS je po téměř tříleté přestávce opět v provozu!


Centrum Ájurvéda Isis

Přestěhovala jsem se z Frýdku-Místku do nedalekých Horních Tošanovic, do její okrajové části, která sousedí s obcí Hnojník.
Centrum se nachází v místě s velmi dobrou dostupností z okolních měst Frýdek-Místek, Třinec, Český Těšín a okolních obcí a měst.

Centrum masérna1

Dojedete k nám jak autem, tak i autobusem. Autem po rychlostní silnici R48 z Frýdku-Místku, směr Třinec (Exit62). Po sjezdu z rychlostní silnice odbočíte doprava a po 50 m znovu doprava na malý most (odbočka k Pile Ručka) – navigace mnohdy posílá klienty doleva na most přes rychlostní silnici, ale je to zavádějící informace a nechá Vás bloudit. Nedejte se!

Centrum_masérna2

Skutečně odbočte doprava a po průjezdu ostrou zatáčkou pokračujete rovně ke kolejím asi 500 m a dále za kolejemi opět 300 m. Po levé straně minete menší lesík, za nímž vlevo stojí menší dřevostavbu s č.p. 170.

Parkování je prozatím možné v nejširším místě křižovatky u příjezdu k domu na pravé straně. Autobusem je nejvhodnější vystoupit na zastávce Třanovice, Vyrubaná a stejnou cestou, která je shodná s dojezdem autem dojdete až k nám do centra Ájurvéda ISIS.

Dárkový certifikát

Pro držitele dosud nevyužitých dárkových poukázek: poukázky jsou stále platné a masáž bude po objednání provedena! Měly by být v oběhu ještě tři masáže, tak neváhejte a objednejte se.

Život je krásný, ájurvéda nabízí žít jej dlouho a v dobrém zdraví.

Komentáře jsou uzavřeny.