Ájurvéda ISIS

Cesta ke zdraví není dlouhá ani obtížná, jen musíte vědět kudy jít.

Open day

Jaký byl Den otevřených dveří 15. Ledna 2011?

Přestože počasí opět ukázalo svou uplakanou tvář, na

Den otevřených dveří

dorazila dvacítka lidí z řad pozvaných, ale i cizích lidí, kteří se o otevření Centra Ájurvédy ISIS dozvěděli z vývěsek ve Frýdku-Místku.

Den otevřených dveří

Hosté si prohlédli prostory, ve kterých je Centrum zřízeno a pro zájemce, jichž byla většina, jsem odpovídala na otázky týkající se ájurvédy. Zájem hostů o ájurvédu mě velmi potěšil a věřím, že z hostů se stanou spokojeni klienti. První termíny návštěv byly dohodnuty již v tento den.
Během dne jsem se snažila vytvořit atmosféru indické pohody a harmonie, kterou jsem malinko obohatila o malé pohoštění. Zahájení činnosti jsme s milými hosty společně zpečetili přípitkem dobrého sektu.
Na závěr dne, v 17:00 hodin, jsem vylosovala ze všech účastníků jednoho, který svým losem získává Královskou ájurvédskou masáž v trvání 90 minut a hodnotě 1.190,- Kč.

Vylosované vstupenka

Jste napjatí, kdo že se stává tím šťastlivcem? Vyhrává majitel losu číslo 9. – tedy devítka.
Prohlašuji, že losování proběhlo za účasti dvou milých hostů, kteří dohlíželi na regulérnost losování.

Ještě, než jsem stihla zveřejnit tento text, proběhla v úterý 18. Ledna 2011 v mém ájurvédském centru první diagnostika konstitučního typu, na kterou se objednal právě jeden z přítomných hostů. Shodou okolností byl během návštěvy objednaného klienta zmíněn výherní los a jak se k radosti přítomného ukázalo, byl to právě on, kdo je držitelem výherního čísla.

Jste zvědaví, kdo měl to štěstí? Nebudu Vás déle napínat … výhercem se stává

pan Kamil Holman z Frýdku-Místku.

Výherci srdečně gratuluji a věřím, že se brzy přihlásí o termín své výhry. Jeho jméno zveřejňuji samozřejmě s jeho souhlasem.

Pro Vás ostatní mám dobrou zprávu. Nezoufejte. Také Vy můžete být ještě vylosováni. Rozhodla jsem se totiž pro ještě jednu masáž zdarma. Tato bude vylosována před vánocemi v prosinci 2011. Vy, kdo během celého roku 2011 přijdete do Centra tradiční indické medicíny Ájurvéda ISIS na masáž, obdržíte svůj slosovatelný kupón, který bude v prosinci 2011 zařazen do losování.

Těším se na Vaši návštěvu

Pár obrázků z akce pro Vás

Komentáře jsou uzavřeny.