Ájurvéda ISIS

Cesta ke zdraví není dlouhá ani obtížná, jen musíte vědět kudy jít.

Marmová masáž plosek nohou

Doba trvání cca: 45 minut. Cena: 390,00 Kč - 16,00 €

masage_plosky-nohou

  • 30 minutová masáž
  • 15 minutový klidový zábal
  • Ájurvédský čaj

Na ploskách nohou se nachází velké množství bodů, jež jsou přímo spojeny s našimi vnitřními orgány. Jejich masáží dochází ke spojení s těmito orgány, jež jsou masáží posilovány a povzbuzovány k vlastní schopnosti samoléčby.
Masáž je prováděna teplými bylinnými výživnými oleji, jež mají pozitivní vliv na prokrvení pokožky a průnik léčivých látek do hlubších vrstev tkáně, současně je vyživována pokožka nohou, nohy jsou lehčí, kůže se stává hladkou, vyživenou a umožňuje nohám dýchat.

Po masáži opět 15minutový klidový režim s teplým zábalem pro zvýšení účinku a vstřebání bylinných látek z masážního oleje.

Pro zvýšení účinku masáže a odvádění odpadních látek z těla je po masáži podán speciální ájurévédský bylinný čaj.

Součástí této masáže je aromaterapie a muzikoterapie jako doplněk komplexní léčby a navození příjemné pohody, čímž se zvyšuje účinek masáže.

Aby Vám, klientům, byla masáž co nejpříjemnější a přinesla Vám co nejvíce užitku prostudujte si prosím před masáží Desatero před masáží. Děkuji.

Zároveň si prosím prostudujte stavy a důvody, kdy se masáž nedoporučuje, sepsané v textu Kontraindikace, kdy nemůže být masáž provedena.

Napsat komentář

Povinné položky jsou označeny *.