Ájurvéda ISIS

Cesta ke zdraví není dlouhá ani obtížná, jen musíte vědět kudy jít.

Masáž Pohlaď své ruce

Doba trvání cca: 50 minut. Cena: 350,00 Kč - 14,00 €

  • 40 minutová masáž horních končetin
  • relaxační chvilka
  • nápoj

Vzhledem k zájmu o běžné klasické sportovní a regenerační masáže jsem se rozhodla, také díky své odborné kvalifikaci, zajišťovat pro Vás i tyto masáže. Ještě předtím, než se s touto nabídkou seznámíte, měli byste vědět:

Klasické a regenerační masáže provádím stejně jako ájurvédské masáže nejkvalitnějšími stoprocentně přírodními oleji – mandlový, sezamový, palmový, slunečnicový, kokosový. Nepoužívám emulze ani jiné masážní přípravky, protože je považuji za nevyhovující a to i přes fakt, že cena používaných olejů je nepoměrně vyšší.
Kvalita provedení masáže je pro mě stejně důležitá, jako použití nejlepších dostupných prostředků, jimiž jsou právě oleje lisované zastudena obsahující největší množství lidskému organismu prospěšných látek.

Každá masáž probíhá v naprostém soukromí. Vždy je přítomen pouze jeden klient, jemuž se snažím nabídnout služby nejvyšší úrovně tak, aby odcházel plně regenerován, klidný a odpočinutý.
Čistota, klid, harmonie, diskrétnost a kvalita masáže jsou pro mě naprostou samozřejmostí.

Nabízím příjemné moderní prostředí v tradičním přírodním stylu v teplých barvách, za použití přírodních materiálů jako i lehátka, jež je vyrobeno ze dřeva, nikoli kovu.
Důraz je kladen také na to, aby byl zachován průchod proudění energie bez překážek a rušivých vlivů.

Masáž - Pohlaď své ruce

Horní končetiny jsou denně velmi namáhané, u fyzicky pracujících osob ještě více unavené z každodenní námahy.
U lidí pracujících s počítačem, a nejen u nich, jsou velmi namáhané především prsty, dlaně a zápěstí. Celé horní končetiny jsou unavené z denního zatížení, nesprávného sezení, strnulých stavů.
Vyzkoušejte blahodárný účinek této masáže a pocítíte velikou úlevu. Nedejte šanci operacím karpálních tunelů, ucpaných cév a jiných komplikací, jimž můžete pravidelnou masáží horních končetin předejít stejně jako ulevit unaveným svalům.


Součástí této masáže je aromaterapie a muzikoterapie jako doplněk komplexní léčby a navození příjemné pohody, čímž se zvyšuje účinek masáže.

Aby Vám, klientům, byla masáž co nejpříjemnější a přinesla Vám co nejvíce užitku prostudujte si prosím před masáží Desatero před masáží. Děkuji.

Zároveň si prosím prostudujte stavy a důvody, kdy se masáž nedoporučuje, sepsané v textu Kontraindikace, kdy nemůže být masáž provedena.

Napsat komentář

Povinné položky jsou označeny *.