Ájurvéda ISIS

Cesta ke zdraví není dlouhá ani obtížná, jen musíte vědět kudy jít.

Měsíc březen ve znamení diagnostiky.

Stojím na prahu jara a ohlížím se za nedlouhým obdobím mé ájurvédské praxe. Mám radost z provedených masáží a hlavně z klientů. Kromě zájmu o klasickou ájurvédskou celotělovou masáž žádali klienti o masáž marmových bodů. Byli to klienti, kteří již o ájurvédě něco vědí, dokonce již mají za sebou léčebné ájurvédské pobyty nebo procedury. Pochvala těchto klientů mě velmi těší a je mi velikou motivací do další práce.


Lotos Ring

Lotos Ring

Za zmínku jistě stojí, že dva klienti byl manželský pár žijící v Belgii, kde jsou tyto služby velmi drahé a tak při návštěvě České republiky si udělají čas a příjdou si dát masáž do mého ájurvédského centra. Jejich spokojenost vedla k tomu, že předali informace dále a přijela jejich sestra z Londýna a také ona spojila návštěvu domova s příležitostí nechat si udělat marmovou masáž. Jejich opakované objednávky jsou pro mě potěšením a především velkým povzbuzením.

Ale, mé centrum je především o tom, aby klient, toužící vyřešit svůj zdravotní problém byl seznámen s ájurvédou, se svým konstitučním typem, bylo mu vysvětleno, co je důvodem jeho potíží, jak se má stravovat a upravit své dlouholeté návyky, aby se jeho zdravotní stav lepšil a získával na postupně stále se zvyšující kvalitě.

Dóša test

V měsíci březnu proběhlo devět diagnostik, jež podstoupili jak mladí lidé, tak např. maminka, jež se snaží o početí miminka, až po 83 letou klientku, která již dlouhý čas polyká spousty prášků a stále se cítí hůř namísto, aby se uzdravila a i přes svůj vysoký věk, si života užívala. Přes prvotní zděšení, když klient zjistil, co vše nemůže jíst nebo dělat a co naopak ájurvéda doporučuje, se nakonec všichni klienti rozhodli svůj stravovací režim a denní i noční rytmus upravit tak, aby svému tělu, duchu a v neposlední řadě i mysli dali přesně to, co potřebují a to je přivedlo k cestě zdravého a spokojeného života bez zakýchkoliv obtíží.
Dosha Clock
Následné doporučení ájurvédské masáže, jež je nedílnou součástí této léčebné procedury je jistě přivede zpět a mně přinese zpětnou vazbu a zdravotním stavu klienta.
Přeji z celého svého srdce svým klientům, aby ve svém rozhodnutí a odhodlání vydrželi, protože jen tak mohou postupně docílit toho, za čím ke mně do Centra ájurvédy ISIS přišli.

Žít dlouhý a spokojený život v plném zdraví a radosti.

Komentáře jsou uzavřeny.