Ájurvéda ISIS

Cesta ke zdraví není dlouhá ani obtížná, jen musíte vědět kudy jít.

WWW

Milí návštěvníci

Mílí návštěvníci, vítám Vás na nově zprovozněných stránkách Ájurvédy ISIS. Pevně věřím, že se Vám mé stránky budou líbit a že se zde budete rádi vracet.

Lotos Ring

Lotos Ring

Stejně jako jsem se rozhodla založit ve Frýdku – Místku Centrum tradiční indické medicíny Ájurvéda ISIS, abych tak dostala ájurvédu do povědomí lidí nejen v mém okolí, rozhodla jsem se založit tyto stránky.

Ájurvéda je báječný a zdraví velmi prospěšný životní styl, který nabízí nejen zbavit se zdravotních obtíží, ale především má sloužit k tomu, aby jste si své zdraví uchovali a nemoci se obloukem vyhnuli. Jak nás učili už kdysi dávno ve škole Ve zdravém těle zdravý duch. Přesně na tomto principu pracuje celá ájurvéda s tím rozdílem, že by to s největší pravděpodobností hlásala opačně Kde je zdravý duch, nachází se zdravé tělo.
Skutečně je to tak. Společně se správnou stravou vhodnou právě pro Vás, nikoli pro někoho jiného, se zdravou myslí a čistou duší můžete s ájurvédou dosáhnout pevného zdraví bez zbytečných obtíží a žít život naplno dlouho do vysokého věku.

Yoga na pláži

Koho z Vás tento úvod zaujal, a já věřím, že Vás není málo, máte možnost se s tímto životodárným systémem blíže seznámit právě na těchto stránkách. Sledujte aktuality, protože zde budu zveřejňovat poznatky z mé praxe, budu odpovídat na Vaše dotazy a současně nabízet akce, kde se můžete o ájurvédě dozvědět více a současně se potkat semnou osobně.

Také budete mít brzy možnost nákupu ájurvédských bylin, čajů a kosmetiky.

Těším se na Vás na těchto stránkách a také v mém ájurvédském centru Ájurvéda ISIS ve Frýdku-Místku.

Iveta Šebíková

Komentáře jsou uzavřeny.